Katowice, Józefowiec

Mieszkanie na wynajem

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem umeblowany apartament o powierzchni 43,28m2 w skład którego wchodzi:
  • - słoneczny salon
  • - aneks kuchenny
  • - sypialnia
  • - przedpokój
  • - łazienka z WC

Dodatkowo do dyspozycji jest miejsce w garażu podziemnym --250zł , oraz ogólnodostępna rowerownia/wózkownia.
Wejście na przestronny balkon prowadzi z salonu oraz sypialni.

Lokal ustawny, słoneczny i w pełni wyposażony. Modna kolorystyka oraz  dbałość na najdrobniejsze detale zapewni Państwu wysoki komfort zamieszkiwania.

Świetna lokalizacja, niedaleko znajdują się:
  • - szkoły i przedszkola
  • - sklepy oraz punkty usługowe
  • - przystanki komunikacji miejskiej
  • - plac zabaw
Dużym atutem jest bliskość Parku Śląskiego gdzie można miło spędzić czas z rodziną na spacerze lub zadbać o kondycję na licznych trasach rekreacyjnych.

Lokal dostępny od zaraz-- zadzwoń , umów się na spotkanie i zostań pierwszym najemcą.

Najem okazjonalny za potwierdzeniem u notariusza. Umowa na rok z możliwością przedłużenia. Kaucja 6000zł. Miejsce parkingowe podziemne 250zł. Istnieje możliwość doposażenie lokalu.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

n

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty MDK-MW-10771
Powierzchnia 43,28 m²
Liczba pokoi 2