Katowice, Śródmieście

Mieszkanie na sprzedaż

Opis nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji - Katowice Śródmieście przy ulicy Raciborskiej. Lokal nie zadłużony, pełna własność, o powierzchni 89m2, czwarte piętro budynku.

Lokal składa się z 4 pomieszczeń, korytarza i łazienki. Inwestor posiada projekt adaptacji na jedno/dwa lub trzy mieszkania. Instalacje wod-kan i CO są już przystosowane do każdej opcji. Ogrzewanie gazowe – kocioł dwufunkcyjny, co znacznie obniża koszty utrzymania. Balkon z widokiem na zaciszną stronę od południa. Mieszkanie po remoncie w stanie technicznym deweloperskim – tynki, instalacje: elektryczna, wodkan, nowe okna 3szybowe/8komorowe, stolarka drzwiowa oryginalna odnowiona. Zachowane parkiety oryginalne w 2 pomieszczeniach. Do aranżacji.

W sąsiedztwie apartamenty Nova Mikołowska, Akademia Sztuk Pięknych, AWF, Pałac Młodzieży, szpital na Raciborskiej. W pobliżu Park Kościuszki wiele punktów usługowych i gastronomicznych, świetna komunikacja (wylot na autostradę A4)

Mieszkanie znajdujące się w kamienicy modernistycznej z lat 30. Wykorzystano wysokiej jakości materiały – stropy Akerman, klatka schodowa-beton, duże okna, dobre wygłuszenie lokali, wysokość pomieszczeń 3m. Kamienica przed remontem klatki i elewacji (plan na lata 2024-2025)– wspólnota niezadłużona (niskie opłaty). Po remoncie wartość kamienicy wzrośnie – będzie można zauważyć jej walory i przynależność do katowickiej moderny.

Dwa wejscia do klatki: od podwórka i od ulicy, zabezpieczone domofonem.  Miejsca parkingowe na podwórku, na ulicy oraz w dwóch budynkach w pobliżu są oferty kupna/najmu na podziemne parkingi. W piwnicach są wolne pomieszczenia.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty MDK-MS-10358
Powierzchnia 89,00 m²
Liczba pokoi 4