Sosnowiec, Centrum

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły oferty

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w eleganckim, nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta.

Mieszkanie składa się
-salonu z aneksem kuchennym
-dwóch sypialni
-łazienki
-wc
-przedpokoju
-zewnętrznej loggi.

W budynku znajduje się również dwupoziomowy garaż z miejscami postojowymi. Cena miejsca - 30.000 zł.
Ściany i stropy pokryte tynkami gipsowymi, a ściany między lokalowe tynkami cementowo – wapiennymi.
Ściany ocieplone styropianem i wełną mineralną, a okna posiadają potrójne szyby.
Drzwi wejściowe antywłamaniowe do lokalu posiadają ochronę akustyczną na poziomie co najmniej 42db oraz spełnią parametr ochrony przeciw pożarowej co najmniej EI 30.
Ciepłą wodę użytkową oraz ogrzewanie zapewnia dwu – funkcyjny kocioł gazowy kondensacyjny.
Ściany zewnętrzne i działowe budynku z pustaków ceramicznych Wienerberger o bardzo dobrych parametrach ochrony cieplnej. Ściany między lokalowe z pustaków leca blok 18 dające bardzo dobrą ochronę akustyczną oraz świetną izolację cieplną. Stropy wykonane w technologii Rector, cieplejsze i dające lepszą ochronę akustyczną od stropów żelbetowych, posadzki wygłuszone wełną mineralną, która wraz ze styropianem daje warstwę ocieplenia o łącznej grubości 10 cm. Strop na garażem posiada izolacje z wełny mineralnej i poliuretanu, aby podnieść i tak już wysoki poziom izolacji cieplnej.
Posadzka w klatce schodowej wyłożona granitem.
Piwnica i parter pełnią funkcję parkingu, a komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewni winda.

Serdecznie zapraszam na prezentację, zadzwoń i umów się na spotkanie już dziś.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Symbol oferty MDK-MS-7555

Wysokość raty

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych